UAB „Farmtechnika“ dirbanti  žemės ūkio, o tiksliau – fermų statybos, rekonstrukcijos, bei įvairios fermų įrangos tiekimo, montavimo bei aptarnavimo bei žemės ūkio įrangos tiekimo srityse plečia savo veiklą.

Pagal kliento norus ir pageidavimus mes paruošiame technologinius bei statybos projektus, brėžinius ir sąmatas.

Taip pat UAB „Farmtechnika“ prekiauja, bei projektuoja ir montuoja įvairaus dydžio ir išmatavimų, greitai surenkamus patvarius įvairioms oro sąlygoms specialiu tentu dengtus angarus, kurių statybai nereikalingi specialūs leidimai, o patentuota tvirtinimo technologija leidžia montuoti be jokio pamato ir per labai trumpą laiką.

Tarp mūsų siūlomų prekių taip pat yra ES reikalavimus atitinkantys ir kokybiški pašarų dalytuvai, mėšlo kratytuvai, šiaudų smulkintuvai, priekabos, talpos skystam mėšlui saugoti bei transportuoti, purkštuvai (pasėliams bei sodams). Taip pat patikima, modernia savo technologinėmis sistemomis ir galimybėmis kitiems konkurentams nenusileidžiančia melžimo ir pieno aušinimo įranga.

Mes dirbame tik su patikimais, atsakingais su naujomis technologijomis žengiančiais profesionalais tiekėjais, savo srityje dirbančiais jau ne vieną dešimtmetį, turinčiais didelę praktiką ir patirtį, gerai išvystytą prekių ir atsarginių detalių bei aptarnavimo paslaugų tinklą.

Dabartinės ekonominės sąlygos diktuoja ieškoti kelių pigesniam ir kokybiškam produktui. Be viso to ir griežtėja ES direktyvos, Taip pat gyvūnų laikymo, bei gamtos apsaugos taisyklės ir reikalavimai. Todėl mūsų specialistai tiesiogiai konsultuodamiesi su įrangos tiekėjais ir parinkdami kiekvienam klientui būtent jo ūkiui tinkamą ir priimtiną technologiją, stengiasi sukurti tokį kompleksinį sprendimą, kad pavylktų ne tik sumažinti investicijas, bet ir padidinti gyvulių komfortą, bei aptarnaujančio personalo darbo našumą ir kokybę.